Věřte, že zhubnout se dá

Už jste také slyšeli o té doslova zázračné metodě, díky které se konečně budeme moci zbavit přebytečných kilogramů? Nemám na mysli rozdělení potravin na rostoucí a pobíhající. Nebo dokonce nesmysly stylu „vajíčková dieta nebo banánová dieta“. Každý rozumný člověk pochopí, že tímto způsobem organismus pouze zatěžujeme. A to i přesto, že se třeba i nějaký ten výsledek dostaví. Většinou jen nakrátko.
stupnice váhy
o Skončí léto, odložíte plavky a naberete zpět kilogramy s několika dalšími.
o Už na první pohled je to cesta doslova ode zdi ke zdi.
o Nikdo přeci nechce zhubnout na jednu sezónu a po čase vše znovu absolvovat znovu.
· Víte, čím to je, že se kilogramy vracejí takovou rychlostí zpět?
· Tím, že došlo k redukci hmotnosti ze svalů.
· My potřebujeme pro správný efekt odbourat tuky.
K tomu slouží vědecky uznávaná metoda, při které je v těle nastavena ketóza. Jedná je o přirozený biologický stav, který nastane ve chvíli, kdy se tělu dodává dostatečné množství proteinů a sníží se mu příjem tuků a sacharidů. Ve vzniklé ketóze se začnou tvořit ketolátky, které vznikají štěpením tukových tkání.
o Ty zcela nahradí sacharidy, které člověk potřebuje jako primární zdroj energie.
o Tím pádem dojde k úbytku podkožního i útrobního tuku.
o Což je pro naše vnitřní orgány velice důležité.
žena se špagetami

Poraďte se s odborníky

Sníží se také hladina cholesterolu v krvi a klesne produkce hormonu inzulinu. Nemusíte se tedy obávat nezvladatelné chuti na sladké.
· Žádné chutě.
· Žádná „mlsná“.
Navíc tělo spálí vše, co je pro něho nepotřebné. Což znamená, že dojde k detoxikaci. Žádoucí ketóza nastává v těle přibližně po dvou až třech dnech. Je ale zapotřebí svěřit se do rukou odborníkům a se svým tělem neexperimentovat. Není totiž vhodné připravovat tuto dietu z běžných potravin, protože bílkovinová dieta vyžaduje speciální proteinová (bílkovinová) jídla.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.