Asfora přináší řešení


Tak někteří již odhalili tajemství. Samozřejmě světlo je třeba něčím rozsvítit a k tomu nám pomohou kvalitní vypínače. Celkově je třeba rozvést bezpečně elektřinu po místnosti a umožnit k ní přístup z chráněných zásuvek a vypínačů. Na trhu se objevuje mnoho produktů, z kterých si můžeme vybrat. Na přední místo stavíme při výběru design, kvalitu a technické provedení. Nejlepší je nakoupit výrobek stejné produktové řady, která nám v bytě utvoří jednotný celek. Samozřejmě každý má jiné požadavky, ale na druhou stranu všichni toužíme po kvalitních výrobcích, které vydrží po mnoho let a mají příjemný materiál. Navíc nebudou cenově nákladné.
hnědá trojzásuvka.jpg

Nakupujeme pod jednou značkou

Příznivá cena, perfektní kvalita, vysoký standart, moderní design – zní to jako z reklamy. To neplatí v případě nové řady vypínačů a zásuvek asfora. Výrobce si plně uvědomuje, jak moc spotřebitel potřebuje spolehlivé a bezpečné elektroinstalační přístroje domácnost.

Nově vzniklá řada nabízí tyto možné produkty:

Vypínač, který slouží k prostému vypnutí nebo zapnutí. Používá se tedy k ovládání jednoho světelného místa a je možné ho zakoupit buď s kontrolkou, nebo bez ní.

Vypínače, které jsou umístěny v jednom rámečku. Slouží k ovládání dvou okruhů, nebo svítidel z jednoho místa.

Vypínač, který se ovládá ze dvou míst. Typickým příkladem je chodba, schodiště, větší místnost, kde se ovládá jedno světlo ze dvou možných stanovených míst. Lze opět pořídit s kontrolkou nebo bez ní. Případně dokoupit ještě další vypínač pro doplnění schodiště a podobně.

Ovladač, který pouští proud dokud jej držíte a je vhodný k pohonu žaluzií nebo vrat. Vzhledově připomíná jednopólový vypínač. Opět lze zakoupit s kontrolkou nebo bez ní.

Ovladače, které jsou dva v jednom rámečku a s označení šipek nahoru a dolu, což je výhodné třeba právě pro pohon na žaluzie, který pak určí jejich posun.

Zvonek není třeba představovat, ale nachází se i v této produktové řadě.

Stmívač světla, který je otočný.

Zásuvky síťové, které jsou buď s krytem, bez krytu nebo i více početné.

Zásuvky na různé zapojení. Řadíme sem televizi, internet, satelit, rádio atd.
elektrický spínač.png

Balení vždy obsahuje kompletní strojek a rámeček, což umožňuje velmi snadnou manipulaci a také nákup. Dále jsou k zakoupení další doplňky, které budou ladit s touto značkou ke spokojenosti zákazníků.

Kvarcit Brasil

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.