Stěhování může být pěkná makačka, jen co je pravda.

Pokud jste se rozhodli stěhovat v takto perném létu, máte náš obdiv. Někdy je to ale nutné, našli jste lepší byt anebo se naopak stěhujete do menšího, abyste ušetřili. Důvody mohou být různé, ale co je spojuje, je ta dřina nacpat veškeré věci někde do dodávky nebo auta a potom je zase někde vyložit. Takové stěhování, pokud to děláte sami, se vám může pěkně protáhnout, rozhodnete-li se stěhovat svou vlastní pomocí, tak si raději vezměte v práci volno a pořádně si namasírujte svaly.
hromada nábytku.jpg
A hlavně pozor na prsty! Nejvíce zranění při stěhování se stává, když si někdo urazí nehet nebo přirazí prsty, pak ještě pohmožděniny z pádů (ze schodů nejčastěji) a také velmi často, spíše u mužů, když někdo machruje před slečnami a zvedá, co by neměl. To se pak těžko ohýbá hlavně hřbet. Pokud se chcete všem těmto nesnázím vyhnout, není nic jednoduššího než přizvat skutečné profesionály, kteří to nejen budou mít za pár chvil hotové, ale rovnou vám to i vystěhují do nového bytu a máte jistotu, že to budou mít kam dát a nebudete tak muset jezdit na 2x.
přesun bedny.png

Hlavní je vybrat si správně

Existuje mnoho firem, které dokáží stěhovat, jen malé procento z nich však bude skutečně vynikajících. vám ihned doporučí, kde byste vlastně měli hledat nebo kam se obrátit, abyste skutečně měli odpovídající kvalitně odvedenou práci za vaše peníze. Pokud to chcete všechno urychlit, vždycky můžete přiložit i ruku k dílu – nejen že to bude rychleji, ale zaplatíte i míň. Pokud je vám ale jedno, jestli je to stovka či tisícovka sem nebo tam, tak to klidně můžete nechat tak, zajít si na víno, kávu či pivo a vrátit se k již odvedené práci.

Hlavně všechno přichystat

Pokud můžete, vždy všechno složte, zabalte, obalte, tak, aby vzniklo co nejméně škody při převážení. Ale také proto, že stěhováci vám tam určitě postel skládat nebudou, ne jen tak zadarmo.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.