Velké bydlení v malých prostorách

Většina mladých lidí začíná ve vlastním samostatném bydlení tak, že jejich první byt je malometrážní, vhodný pro jednu osobu. Hlavním důvodem bývá nedostatek financí na větší bydlení. Ale pro jednu osobu byt 1+ kuchyňský kout většinou dobře vyhovuje. Je náročnější zařídit malou místnost tak, aby jsme měli všechny potřebné funkce ve svém bydlení, ale jde to. Chce to jen vtip, smysl pro praktičnost a umět si upřednostnit své potřeby.
bíločerný design.jpg

Každý, kdo stojí před situací, kdy musí zařídit malometrážní byt, by si měl dobře rozmyslet, co je jeho potřeba hlavní a co je možné potlačit. Ve většině situací a většina lidí upřednostní pohodlný spánek a možnost odpočinout si po pracovním dni. V malé místnosti si nemůžeme dovolit velkou sedací soupravu a ještě rozlehlé letiště na spaní. Musíme proto funkci odpočinkovou a relaxační a většinou i sedací zkumulovat. Dnešní prodejny nábytku nabízejí mnoho variant pohovek, které všechny tyto funkce splňují. Jde o celou řadu rozkládacích pohovek, které jsou vhodné svou velikostí do malých prostorů. Při relaxu a třeba při návštěvě nám poskytnou dostatečnou plochu na sezení.
tapeta s hvězdičkami.jpg

Na vyspání nám nabídnou po jednoduchém rozložení dostatečnou spací plochu, která nás uspokojí a umožní nám klidný odpočinek. Vnitřek těchtopohovek je  dutý. A my máme úložný prostor na peřiny, které jednoduše ráno jednou rukou shrneme do nitra pohovky a je uklizeno. Tím jsme vyřešili několik problémů najednou a další prostor tak můžeme využít na další potřebné kusy nábytku.
postel u stolu.jpg

Mezi ně patří většinou úložný prostor na oblečení, psací plocha na počítač a individuální potřebné věci, bez kterých se lidé neobejdou, protožer jde o jejich záliby a koníčky. Takže až budete stát před svým prvním bytem a s klíči v ruce a ve vás se bude prát myšlenka, jak je to krásné mít své bydlení s mašlenou, jak to tam všechno na skládám? Nezoufejte. Je mnoho možností jak bydlet příjemně a pohodlně i v malých prostorách.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.