Hospodaření s penězi

Už umíte hospodařit s financemi? Naučil vás to někdo nebo v tom pořád tápete? Neumíte si rozdělit peníze tak, abyste na měsíc vyšli? Potřebujete si půjčit peníze? Nevíte, na koho se obrátit? Máte pravdu, často to není jednoduché. Mnohdy totiž nevíme, na koho se můžeme obrátit, jakého věřitele si vybrat. Naše kroky většinou vedou do banky, ale vyplatí se to? Je to opravdu způsob, který nám pomůže, je rychlý, snadný a poskytne nám nejvíce výhod? To je otázka, na kterou se vám budeme snažit pomoci odpovědět.
hromádka peněz.jpg
Naše česká firma je založená za účelem poskytnutí financí formou hypoték jak spotřebitelům, tak také podnikatelům a to za velmi výhodných podmínek. Naše podmínky jsou často podobné právě těm, které znáte z banky. Jenomže k tomu všemu u nás dostanete ještě několik dalších výhod, protože jsme nebankovní společnost, takže si to zkrátka a dobře můžeme dovolit, takže abychom mohli být i nadále konkurenceschopní vůči bankám a jiným věřitelům, musíme poskytovat co nejnižší možné úrokové sazby, musíme klientům pomoci po všech stránkách, musíme jim umět nastavit dobu splácení třeba až na třicet let, musíme jim dát prostředky, nejlépe tak 70% z odhadu jejich nemovitosti a musíme poskytnout další výhody jako je například to, že nebudeme zkoumat registry, takže poskytneme půjčku i těm klientům, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo to, že u nás klienti nemusí dokazovat příjmy ani to, na co peníze potřebují. Finance získáte bezúčelně, takže nemusíte uvádět, na co peníze potřebujete.
mrakodrap z prosklených fasád.jpg

Výčet výhod tím ještě zdaleka nekončí

K tomu všemu zajistíme otevřený přístup, komunikaci po internetu, takže nám stačí zaslat pár fotografií vaší nemovitosti, kterou budete ručit, například e-mailem a vyplnit žádost online. Snažíme se o to, abychom vám nezabírali zbytečně moc času schůzkami a dalším domlouváním, abychom vás nestresovali všemožným papírováním a abyste se nemuseli zatěžovat dokládáním všemožných listin, příjmů, smluv a podobně.
v Snažíme se, abyste byli spokojení, a i když máte třeba již nějaké finanční problémy, tak se vždy snažíme o to, abyste se z nich dostali bez úhony a mohli napravit škody.
v Americká hypotéka nebankovní je zde připravena pro vaši potřebu.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.