Starší nábytek v novém

Starší, poškrábaný nebo vybledlý kousek nábytku nemusíte hned vyhazovat pryč. Pokud ještě stále dobře slouží, byla by to také škoda, protože poopravit a zkrášlit si nábytek můžete jednoduše, levně a rychle sami doma. Ať už stolek, skříňku, kuchyňskou linku, dvířka za chvíli můžou být zase jako nové. A možná vás překvapí, jak jednoduché to vlastně může být, a že nám k tomu stačí jedna jediná věc.  Potom už je to na vás a na vašem vkusu. Ve fantazii se meze nekladou a můžete si tak opravdu vykouzlit něco svého.

zničené zásuvky

Kouzla s tapetou

Obyčejná tapeta umí udělat zázraky. Důležité je aby byla hlavně správně nalepená a udělá vám doma mnoho parády. Tapetu si kupte raději samolepící, bude se vám lépe lepit. Tapetou můžete polepit spoustu různého materiálu, důležité je aby povrch, na který tapetu lepíte, byl rovný bez hrbolků a nečistot. Tapety jsou vyráběny z kvalitních a odolných materiálů, jsou odolné proti poškrábání, protrhnutí a speciální tapety také dokážou vzdorovat vysokým teplotám, hodí se proto výborně například do kuchyně. Pomocí tapet si tak můžete vylepšit a úplně změnit například i celou kuchyňskou linku. Poškrábané dvířka, obouchaná skříňka, když na ně nalepíte tapetu, nic nepůjde poznat. A pokud máte doma stále staré bytové jádro ze sádrokartonu, ale do celkové rekonstrukce se pouštět nechcete, pomocí tapet mu můžete dát alespoň nový vzhled a budete to vypadat určitě lépe než nevzhledný umakart. Svou koupelnu poté ani nepoznáte.  K dostání jsou speciální tapety určené právě do vlhkého prostředí, které bývá v koupelnách.
polepené šuplíky
Vyberte si takový vzor, který se vám líbí nebo který vám ladí do bytu. Takhle můžete úplně změnit styl svého bydlení. A určitě je z čeho vybírat. Kvalitní a hezká tapeta, vypadá potom moc hezky a neobyčejně. Využít ji můžete i na zašpiněnou nebo obouchanou barvu na zdech. Zašpinili vám dítka stěnu od čokolády nebo ji pomalovali. I tento problém můžete řešit pomocí tapet. Zkuste nejprve vyzkoušet, jak vám to půjde, na menším kousku nábytku a potom pokračujte.

 

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.