Nejzajímavější produkty firmy Apple


Společnost Apple dlouhodobě patří mezi ty nejznámější společnosti vůbec. Není divu, že je společnost tak úspěšná, když každým rokem vydává velké množství produktů. Jediný problém při nakupování produktů Apple je v tom, že mnohdy nevíte, který si zakoupit, protože všechny mají prostě něco do sebe. Často je poté tím rozhodujícím faktorem cena.
Nejen mobilní telefony nebo notebooky jsou tím nejlepším, co může společnost nabídnout. Dokonce i takové doplňky začínají být mnohem významnější, než dříve. Když se zamyslíte nad všemi produkty, které kdy společnost vydala, pak zjistíte, že většina z nich není jen užitečná ale také něčím zvláštní.
ruka ženy na klávesnici.jpg
Říká vám něco Adaptér Lightning to Micro USB? Právě iPhone 5 bylo první zařízení, které se zbavilo širokého 30 – pin konektoru, který sloužil jak pro nabíjení tak i synchronizaci. V roce 2012 byl veřejnosti přestaven právě adaptér Lightning to Miro USB. Dokonce je možné jej sehnat na internetu i dnes.
Pamatujete si ještě na dálkový ovladač? Ten původní přišel v roce 2005 a měl sloužit k ovládání aplikace domácího kina. Postupem času se ovladač dočkal lepšího designu i materiálového zlepšení.
Už od samotného začátku společnost Apple klade hodně velký důraz na přístupnost nejen produktů ale také služeb. Právě proto byl jedním z těch nejužitečnějších doplňků TTY adaptér pro iPhone, díky kterému je umožněno osobám, které mají problém se sluchem používat jejich iPhone za pomoci textu.
čas na mobilu.jpg
Tím, že vznikají doplňky nové a lepší se samozřejmě některé z těch starších už nevyrábí a je jich docela dost.
Mezi ty produkty, které už se nevyrábí, můžeme zařadit například nabíječku baterií, jejíž distribuce byla ukončena v roce 2015.
Pamatujete si na kameru iSight? Ta byla uvedena na trh v roce 2013 a bylo ji možné umístit na stůl nebo dokonce na jakýkoliv vyráběný Mac. Ke kameře bylo dokonce možné dokoupit i různé držáky nebo osvětlení.
Těch zajímavých produktů, které se už nevyrábí, je ještě mnohem více. My jsme pro vás ale vybrali ty, které byly pro populaci nejenže užitečné, ale také byly velmi oblíbené.

Peníze a vztahy

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.