Cestování do Chorvatska za krásou křišťálového moře

Jedná se o velmi oblíbenou a levnou destinaci. Je velkým omylem se domnívat, že jde o lokalitu, kde se nachází davy českých turistů. Je hned několik důvodů, proč je cestování do Chorvatska nejlepší volbou.
plitvická jezera.jpg
Předností není jen levné ubytování a jídlo. Dopřát si můžete i posezení v restauraci, které není ani pro Čechy drahou záležitostí. Ideální místo pro trávení dovolené s rodinou, kamarády nebo i klidně sami si můžete užít zasloužený odpočinek. Však se velmi dobře domluvíte česky. Chorvatština je rovněž slovanským jazykem a i na české turisty jsou zvyklí. Češtinu tam uslyšíte často. Je tak reálné se seznámit a navázat nová přátelství.
vlajka chorvatska.png

Kouzlo moře a krása pláže

I v nedaleké destinaci se tak lze za velmi přijatelnou cenu dočkat krásných pláží a užít si čistého moře. Pokud se vám budou pláže zdát dosti přelidněné, stačí popojít kousek dále od té hlavní a naskytne se vám pohled na soukromé menší pláže a různá romantická zákoutí, která si lze maximálně užít. Předností Chorvatska jsou oblázkové pláže, které zajišťují křišťálově modré moře.

Ideální volba cesty

Bojíte se létat? Z jakéhokoliv důvodu zkrátka nejste zastánci letecké dopravy, zvolte jedinečnou možnost v rámci cestování do Chorvatska autobusem s osvědčenou společností. Můžete se spolehnout na komfortní cestu tam a zpět. Spokojenost klienta je prioritou. Pro maximální pohodlí jsou moderní autobusy vybaveny klimatizací, bezpečnostními pásy, polohovatelnými sedadly do čtyř směrů. Nechybí WC, LCD promítání filmů, internetové připojení i dobíjecí zásuvky USB.
středozemní moře.jpg
Aby cesta byla ještě více příjemná a ubíhala bez problému a rychleji, jsou promítány filmy na DVD. K dispozici je i občerstvení v podobě teplých a studených nápojů. Cestu si lze naplánovat i s dostatečným časovým předstihem. Čeká vás maximální komfort a vstřícnost ze strany nejen řidičů.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.