M8te rádi černou?

Máte rádi černou barvu? Černou barvu vnímáme mnoha způsoby a záleží jen na nás, v jakém životním období a jaké psychické náladě se nacházíme.

Když se nám narodí miminko, tak ho nikdo neobléká do černých bodýček a dupaček, ale volíme velice pestré oblečení, růžová modrá, bílá, kytičky srdíčka. To většinou dětem vydrží až do puberty, kdy u některých dívek, ale i chlapců nastává černé období. Oblečený do černé barvy od hlavy až k patě, včetně spodního prádla, to vystihuje jejich složité období hledání sebe sama. Nezřídka chtějí i vymalovat pokoj černou barvou nebo si pořídí aspoň černé závěsy. V tomhle období života se mnohé skupinky ve třídách rozdělí na uchichtané růžové princezny a ty druhé, černé a zamlklé. Tohle černé období u někoho pomine, ale někdo si tu černou zamiluje na celý život.

černé šaty

Černá barva je také barvou rockerů. Přijít na rockový koncert v růžovém tričku chce velkou odvahu, ale rockeři jsou chápaví a určitě si koncert užijete i tak.Černá barva je také barvou smutku. Černá látka bude překrývat rakev, na smutečních věncích jsou černé stuhy a pozůstalí se oblíknout také do tmavých barev. V některým zemích vdova už černou barvu bude nosit až do své smrti.

černé šaty

Co však černé barvě nelze upřít, je její elegantnost. Malé černé, jak se říká kratším šatům s jednoduchým střihem, by měla mít každá žena ve svém šatníku. Hodí se totiž téměř na každou slavnostnější příležitost. Doplníte-li šaty černými lodičkami a černou koženou kabelkou https://www.novakabelka.cz/cerne-kabelky/ budete elegantní a stylová. Černá barva má ještě jednu nespornou výhodu. Říká se totiž, že černá barva zeštíhluje. Každopádně černá barva šatů, které budou mít střih ideální k vaší postavě vám vždy prokáže dobrou službu. Černá barva je barvou, kterou nenajdete na duze, ale to neznamená že nemá svou krásu a neměli bychom ji nosit.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.