Nenahraditelný pomocník př uchovávání zmrazených potravin.

Zipové sáčky jsou úžasným pomocníkem při organizaci všech zmrazovaných potravin, které postupně odebíráme. Že nemáte zatím žádné takové sáčky doma? To snad není možné, musíme vám vysvětlit, jak jsou neskutečně pohodlné a praktické. Spousta hospodyněk by si už bez nich způsob zamrazování vůbec nedokázala představit. Hlavně u takových potravin, které se postupně odebírají a opět se vrací do mrazáku. Snad každá z nás má doma zásoby posekané pažitky, listové petržele, kopru, libečku, které koupila, když zboží bylo zrovna v nějaké lákavé nabídce, ale celé množství najednou nestihly zkonzumovat. Přece přes zimu se vždycky něco zeleného hodí, ať do polévky, nádivky nebo dresinku. Takže nyní se tento přebytek prostě vsype do zipového sáčku, zamrazí a postupně se odebírá. Je to tak snadné. Už žádné krabice, nebo krabičky, které byly třeba k jaru téměř prázdné, přesto nám v mrazáku zabíraly stále stejně velký prostor.

ovoce

Nyní se zip sáček 2pack před dovřením lehce smáčkne, čímž se zmenši jeho objem a je šetrný k využitému místu v mrazáku. Chcete namítnout, že používáte obyčejné sáčky? Ale tyto svým materiálem lépe chrání mraženou potravinu a hlavně to zatažení zipu je tak úžasně snadné. Neříkejte, že jste nikdy nebojovali s gumičkou na sáčku.

zip

Napřed jste ji chtěli prostě šetrně sejmout, což nešlo, takže jste se s ní potýkali, až jste zničili celý sáček a obsah se vám vysypal po kuchyni. Nyní naprostá pohoda. Žádné boje s gumičkou. To samé u sypkého ovoce. Maliny, třešně, jahody, borůvky, pouze vše jen odsypáváme podle množství, které budeme zrovna potřebovat na koláč, nebo na přípravu zmrzlinového poháru. Zbytek uzavřeme, nic se nikam nevykutálí. Nebo zmražené kostky ledu. Zmrazíte, vysypete z formy na led, klidně postupně více dávek a nemusíte v mrazáku přehazovat neskladné formy se zbytky ledových kostek. Zipové sáčky jsou pro zamrazování naprosto geniální.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.