Jak zvládnout předsevzetí

Různé druhy předsevzetí si dáváme po celý rok. Ať už se snažíme odnaučit se kouřit, pít alkohol nebo se snažit více hýbat, takřka vždy jde na začátku téměř o brnkačku, ale často předsevzetí dříve či později z nějakého důvodu porušíme. Mnohdy je to chyba způsoby, jakým jsme na to šli. Ono, něco si slíbit a pak to nesplnit je totiž mnohem lákavější, než se zabejčit a vydržet to. Lidé totiž automaticky hledají to nejjednodušší řešení. Je proto nutné udělat několik kroků proto, abychom tentokrát úkol, který jsme si naložili na hřeb zvládli.
dobrý záměr

–        Nesnažte se splnit toho více, než zvládnete. Jednoduše řečeno, bohatě postačí, když si dáte v jeden čas pouze jednou předsevzetí. Přestat inhalovat zplodiny z cigaret a zároveň se snažit zhubnout nejde k sobě. Příliš byste se trápili, a nakonec byste nejenže nepřestali kouřit, ale ještě byste přibrali. Všechno pěkně postupně.
–        Nenechte si své předsevzetí pro sebe. Samozřejmě, když to nikomu neřeknete, alespoň nebudete riskovat případný posměch, když se vám nepovede dodržet to, co jste si slíbili. Ale přesně o tom to je. Čím více lidí bude vědět, že se o něco snažíte, tím spíše budete mít motivaci jim ukázat, že to jde. Když si to řeknete jen sami pro sebe, má to daleko menší váhu.
potřeby na hubnutí
–        Obvykle u předsevzetí jde zbavit se nějaké závislosti nebo zlozvyku. Pokud to tak je i u vás, nebuďte na to sami, ale zajděte si k odborníkovi. Odnaučit kouřit se dnes a denně snaží miliony lidí po celém světě, to samé v bledě modrém platí i o hubnutí. Těmito problematikami se standardně zabývají mnozí odborníci z řad lékařů, kteří vám rádi nabídnout pomocnou ruku. Zbavit se přebytečných kilogramů nebo návyku totiž není tak jednoduché, jak se to prezentuje často v médiích. Nestyďte se tedy požádat o pomoc, rozhodně pak budete mít vyšší šance na úspěch, a o to přeci jde především.
 

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.