Hodinky pro aktivní plavce

Plavecké hodinky Garmin Swim jsou na trhu zhruba pět let a propojení s počítačem je realizováno způsobem USB ANT+ a mají všechny potřebné funkce, které při sportovním i rekreačním plavání využijete.
 analogové hodiny
Charakteristika hodinek
 
–        Hodinky Garmin Swim nemají modul GPS, proto neměří uplavanou dráhu mimo bazén.
–        Při plavání se musíte dotknout kraje bazénu a hodinky tak díky akcelerometru zaznamenají uplavanou vzdálenost.
–        Hodinky kromě uplavané vzdálenosti zaznamenávají i počet temp, rozeznají plavecký styl, tedy zda jde o prsa, kraula, motýlka nebo plavání na znak a vypočítávají spálené kalorie.
–        Hodinky také měří tzv. swolf, což je součet času potřebného na uplavání délky jednoho bazénu a počtu záběrů na délku bazénu.
–        Všechny údaje se ukládají přímo do hodinek a lze je vyčíst z monochromatického displeje s podsvícením.
–        Vzhledem k tomu, že hodinky využívají nízkoenergetické připojení ANT+, nelze je přímo propojit s mobilním telefonem. Připojují se pomocí přiloženého USB zařízení k počítači a na monitoru počítače se pak údaje o plavání zaznamenávají do tréninkového deníku Garmin Connect. Ten si můžete nainstalovat i do mobilního telefonu, tréninkové záznamy se pak synchronizují.
–        Hodinky samozřejmě ukazují čas a datum, nemají však krokoměr a vzhledem k absenci technologie Bluethooth a přímého připojení k mobilnímu telefonu nezobrazují žádná upozornění na příchozí hovory, zprávy apod.
–        Nemají nabíjecí akumulátor a pracují na obyčejnou knoflíkovou baterii, na kterou však dokáží pracovat až jeden rok.
–        Hodinky jsou lehké, pohodlně se ovládají a při plavání vám nebudou překážet.
 hodinky na stojánku
Garmin SWIM působí dnes trochu archaicky, stále se však jedná o výborné hodinky pro
Plavce se všemi potřebnými funkcemi a s výdrží na baterii až jeden rok a to vše za rozumnou
Cenu 3 990 Kč.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.