Spolehlivá půjčka, která vás nezradí

Hromada lidí si myslí, že pokud člověk má zápis v registru dlužníků, tak už je nemožné, aby získal půjčku. To je naštěstí však velký omyl, samozřejmě, že i takový člověk může získat úvěr. Jak je to možné? Existují spolehlivé, bezpečné a férové nebankovní společnosti, které se snaží podávat pomocnou ruku právě těmto klientům, kteří mají bohužel nějakou dluhovou minulost. To však neznamená, že si nezaslouží druhou šanci. Pokud jste v této situaci tedy i vy, neváhejte se se svými problémy obrátit právě na nebankovní společnosti, které vám mohou nabídnout produkty určené přímo pro vás, ve vaší situaci.

bohatství

Nebankovní hypotéka bez registru https://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteky_bez_registru/ je finanční produkt, který je potřeba zajistit nemovitostí. Není tedy problémem, pokud máte již výše zmíněné zápisy v registrech, problémem by bylo, kdybyste neměli žádnou nemovitost, kterou byste se mohli zaručit. Je potřeba disponovat domem, bytem, pozemkem, chatou, chalupou nebo třeba komerčním objektem. Pokud nic takového nevlastníte, zkuste požádat o pomoc někoho vám blízkého a označit ho jako spoluručitele.

Výhody jako u běžného úvěru

Velkou výhodou této hypotéky je to, že i když je určená pro „problematičtější“ klienty, respektive pro klienty se zápisy v registrech, tak že není nikterak znevýhodněná. Nabízí vám stejně výhody a stejné podmínky jako klasická americká hypotéka. Očekávat tedy můžete:

kreditní karta

  • Doba splatnosti od 1 roku do 30 let, dle toho, jak vám to bude vyhovovat
  • Předčasné splacení možné, a to bez poplatků
  • Úroková sazba pohybující se nejčastěji od 6 % p.a.
  • Rychlé a pohodlné vyřízení z domova prostřednictvím počítače
  • Bezúčelová půjčka, finance lze tedy využít prakticky jakkoliv budete chtít
  • Vhodné i pro vyplacení z exekuce, splacení svých půjček
  • Peníze možné získat již do druhého dne

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.