Skvělý bazén

Co byste řekli tomu, kdybyste měli na zahradě ten nejnovější plastový bazén? Myslím si, že mnoho lidí by o tom s mělo, protože v poslední době je takový velký bazénový boom, že každý chce mít na zahradě bazén. Já se tomu ale vůbec nedivím, protože já taky s ním patřím. A mám samozřejmě velkou zahradu, kam by se vešly klidně velké tři plastové bazény. Jenomže ale na to nemám peníze, tak jsem si řekla, že raději rok počkám, že si našetřím více peněz. I když moje děti už chtěly bazén tento rok. Jenomže to bych ji mohla koupit jenom malý nafukovací bazének. A ten by určitě propíchl pes anebo kočka. Máme totiž malé kotě, velkou kočku k tomu, takže je mi jasné, že kočky by se ihned pustily do nafukovacího bazénu a všichni víme, jak to vypadá, když se kočka pustí do nafukovacích bazénů. Bylo by mi to líto, protože děti by opravdu hodně brečely.

I pes má rád bazén.

Tak jsem řekla, že raději tohle oželím a že s nimi proto budu jezdit do bazénu do veřejného na městě. Protože v našem městě máme opravdu pěkný velký bazén. A je tam jeden ohromný bazén, potom je tam střední a potom je tam taky pro malé děti, jako jsou mé děti. Já mám šestiletého syna a tříletou dceru, takže opravdu hodně mají rádi vodu a hrají si tam.

Mám ráda bazénové osvěžení.

A jsme velmi spokojeni s naším městským bazénem. Ale příští rok už budeme mít taky takový bazén, který necháme dát do země, protože nám to přijde o dost více praktické. Bude hlavně níž než klasický bazén, takže děti tam taky lépe vlezou. Samozřejmě, že děti budeme nonstop hlídat jako vždycky. já jsem na děti jako ostříž, myslím si, že by to tak mělo být vždycky. Stačí malá chybička a bohužel neštěstí je na světě. A hlavně u vody se musí hlídat dvojnásob. Můj přítel s tím počítá. A je rád, že už konečně budeme mít taky na zahradě plastový bazén bazenygluc.cz jako sousedi. Alespoň už nikdo nezávidí.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.