Po čem muži touží ?

To, že jsou muži pro ženy neprobádanou oblastí, je známo, stejné mínění mají i oni o ženách, a přesto všechno vstupují dříve či později do svazku manželského. O svatbě a ženách už se toho napsalo opravdu hodně, ale jak to vidí muži, touží po svatbě víc než ženy ?.
novomanželé v teniskách
Co nám říkají statistiky
Je statisticky dokázáno, že skoro polovina mužského pokolení se na uzavření svazku dříve či později chystá nebo o něm alespoň vážně přemýšlí a v žádném případě se sňatku nebojí. V současné době sice počet svateb klesá, ale překvapivé je, že po nich muži prahnou více jak ženy. Obrat nastává u žen odolávajících sňatku v okamžiku, kdy si s partnerem pořídí dítě a začne jim vadit odlišné příjmení. I když to bylo prokázáno mnoha výzkumy, muži jsou aktivnější ve vyhledávání partnerek (od přírody v genetické výbavě mají to, že jsou lovci) a ženy spíše čekají, až se objeví ten pravý (jistě znáte pořekadlo „sedávej panenko…..“). I moderní doba má svůj dopad na přístup žen ke vstoupení do svazku manželského, chtějí se uplatnit nejen jako matky a manželky, ale i ve své profesi.
polibek na čelo
Jak jsou na tom muži po citové stránce
Pokud si myslíte, že muži jsou na tom s city hůře než ženy, tak jste na omylu, protože to hodně často skrývají a hrají si na drsňáky. Ač byste to možná nečekali, lásku vyznávají daleko více než něžné pohlaví, dávají ji najevo nejen slovy, ale i drobnými dárky.
Ať tak či tak, vždy je na konkrétním páru, jestli se vezmou nebo budou žít na hromádce, musí to vyhovovat oběma, v žádném případě není dobré, nechat se do něčeho tlačit okolím jenom proto, že už máte tzv. na čase apod. I když už pak přijde samotná žádost o ruku a muž romanticky poklekne před svou láskou se zásnubním prstenem v ruce, je to určitě pro každou ten nejhezčí a nejromantičtější okamžik.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.