Co víme o adrenální únavě


Když se mužům pozastaví tvorba erekce, je to pro některé z nich šok. Zvláště, dojde-li k tomu příliš brzy, již krátce po třicítce, nebo dokonce ještě dříve. Není to v tomto případě příznak stárnutí a vyloučíme-li úraz nebo dědičný problém či závažné onkologické onemocnění, na vině bývá zpravidla kombinace dvou naštěstí velmi dobře ovlivnitelných příčin – stres a jídelníček.

žena ve stresu

Možná si řeknete, že to přece víte, a že se snažíte s tím něco dělat, ale opravdu je vaše snaha důsledná? V tomto směru musíte být nejen nekompromisní, ale i velmi trpěliví a vědomí.

Stres – stresové vlivy jsou někdy velmi drobné a přehlédnutelné a třeba je ani za stres nepovažujete. Toto je bohužel velmi častý případ většiny z nás, co se pohybujeme mezi lidmi ve městech, kde nakupujeme, parkujeme vozidlo, vyzvedáváme děti ze škol a docházíme na úřady. Kupříkladu drobné potyčky či nadávky ve frontě u pokladny v supermarketu, dohadování s úředníky na stavebním úřadu kvůli pozemku, problémy v pneuservisu s přezouváním pneumatik, únik vody v domácnosti a přivolání instalatéra a máte hned čtyři stresy během dne, kdy se vylučuje z kůry nadledvinek kortizol a adrenalin, a probíhá-li to v podobném duchu denně, dochází k tzv. adrenální únavě.

vystresovaný muž

Adrenální únava není sice přímo život ohrožující stav, ale je to spouštěč mnoha nepříjemných stavů, což ve finále může vést i k závažným onemocněním. Kupříkladu poruchy spánkového rytmu, úzkosti, deprese a problémy s erekcí a nechutí na sex vytvoří z vašeho života spíše proces živoření a přežívání, než radostný projev vaší existence.

Takto postižení muži pak mohou vyhledávat na Internetu Viagru bez předpisu, čímž ještě navíc riskují obrovský sled problémů. Neriskujte s Viagrou a zaměřte se na své vlastní problémy – sepište si všechny stresové vlivy, co na vás nepříznivě působí a snažte se jim vyhýbat. Využívejte pomoci adaptogenních bylinek, které při stresových situacích snižují hladinu stresových hormonů v krvi a nastolují opětovnou hormonální rovnováhu.

Doprava.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.