Věci a služby, které dostanete zadarmo

Pokud máte dojem, že dnes není zadarmo vůbec nic, nemáte tak úplně pravdu. Pokud se rozhlédnete opravdu poctivě kolem sebe, zjistíte, že jsou věci i služby, které dostáváte, aniž byste je museli zaplatit.Ve většině případů k jejich získání zdarma také musíme zvolit vhodné chování, abychom byli obdarováni. Koupit si lze téměř všechno kromě zdraví či lásky, ovšem pro udržení zdraví musíme také sami něco udělat stejně tak jako pro získání sympatií druhých.
Proto ve skutečnosti úplně zadarmo získáváme jen věci, které ve vyspělé společnosti slouží nám všem, kde si navzájem vypomáháme a kde je to také otázkou morálky.
 knihovna na monitoru
PENÍZE ZA VODU NEBO KAFE?
Pomineme-li neslavně proslulé instituce, kde vám nenatočí ani vodu z kohoutku, ve většině zemích by se styděli za to, kdyby za tak přirozenou potřebu člověka chtěli peníze. Čerstvá voda k dispozici v kavárnách, restauracích nebo barech je zde úplnou samozřejmostí. Nakonec i u nás si v některých supermarketech můžete zadarmo vodu natočit. Na Slovensku se bez peněz v kapse vykoupete v přírodních jezírkách, ve vedrech se žádné peníze nevybírají ani na koupalištích a tobogánech v Austrálii. Dokonce nejen v Kanadě, ale i u nás se začíná zavádět tzv. nekonečné kafe, kdy jeden zakoupený šálek vám dolévají stále znovu a znovu.
 plantáž jahod
SDÍLENÍ SLUŽEB
Dobré tipy na služby zdarma získáte na internetu. Za odvoz vám jiní lidé přenechají spoustu velmi zachovalých a funkčních věcí, stejně jako si na různých webových stránkách najdete nejbližší lokality, kde si lze zadarmo natrhat ovoce či bylinky. Žádné peníze nepotřebujete ani když si chcete přečíst žádanou knihu, protože v elektronické formě jsou zde úplně volně ke stažení, stejně tak i účast na jazykových kurzech. Za zmínku stojí také tzv. sdílení gaučů, tedy služba, kde se bezplatně ubytujete kdekoliv na světě.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.