A o čem sní?

O velkém rybím úlovku, ani ho tito sportovní lovci nemusí jíst, stačí rybu po lovení rychle změřit a vyfotit. A po těchto úkonech je ryba vrácená do svého prostředí. Pokud možno neporaněná. Ale jednoduché toto ulovení krásné ryby skutečně není. I rybaření má svá pravidla a zákony. A také i různé techniky, které se musí každý sportovní rybář naučit. A jak se to naučí? Jednoduše. Přečíst spoustu literatury o tomto druhu sportu, pozorně vyslechnout zkušené rybí lovce, sledovat i televizní pořady.

tady budeme rybařit

Ano, je toho hodně. Navíc je zde poměrně velká investice do sportovní výbavy, a ta není nikterak levná. To jsou věci jako háčky, batohy, pouzdra, podběráky, baterky, dalekohled, kbelíky, plovátka, soupravy různých krabiček na uvedené háčky, na peány, pinzety, metr. A to není vše, další výbavou jsou různé kyblíky, vlasce, navijáky, zátěže, olovo, krmítka, splávky, vidličky. Je to všechno? Ne není, chybí ještě důležitá pomůcka k lovu ryb. U myslivce to je lovecká puška různých ráží a u rybáře je to samozřejmě prut. Ale ne ledajaký. Ten musí být velmi spolehlivý, pevný, prostě dobrý. Takže například takovými jsou feederové pruty

domeček pro rybáře

Jaké to jsou uvedené rybářské pruty konkrétně? Tyto feederové pruty se skládají většinou ze dvou nebo ze tří dílů. Jak si je vybíráme? Jednoduše, podle jejich délky a tvrdosti, což jsou vlastnosti, které požadujeme. Záleží zde o druhu rybolovu, ke kterému je budeme potřebovat. Mají využití nejen pro velmi jemné rybaření, ale také i pro tu těžší rybařinu, tedy tam, kde je velká zátěž. Na tu uvedenou jemnou rybařinu jsou vhodné z důvodu, že je zde citlivá indikace záběru a je zde umožněný hbitý zásek. To umožňují tři různé špičky, které mají různé tvary a jsou různě tuhé. Proto jsou tyto rybářské pruty označované jako feederové pruty v rukou zkušených rybích lovců velmi úspěšné a žádané.

© 2024 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.