Plastové obálky pro papírové a textilní zásilky a pro drobné zboží

Obálky z tenké plastové fólie jsou dnes již standardním řešením především v logistice. Vyrábí se z nízkohustotního polyetylenu LDPE, jsou zdravotně nezávadné a využitelné pro široké rozpětí nejrůznějších zásilek.hromada listovních zásilek

Co můžeme očekávat od polyetylenových obálek

Na velikosti záleží – plastové obálky jsou velmi tenké a jsou určeny pro zásilky předmětů nejrůznějších velikostí, přičemž samozřejmě záleží na správném odhadu rozměrů obalu. Pokud je příliš velký, zásilce hrozí, že se bude uvnitř volně pohybovat, příliš malý obal pak může způsobit protržení nebo zmačkání obsahu. Ideální je nejprve odesílaný předmět přebalit bublinkovou fólií a teprve pak jej vkládat do obálky, a podle toho také přesně změřit její ideální rozměry.
Prioritně jen předměty bez ostrých hran – bublinková fólie může uvnitř chránit jen takové předměty, které ji s jistotou při transportu neproříznou, proto se prioritně využívají tyto obaly pro textilní zboží, papírové dokumenty, kalendáře, pohlednice, knihy a drobné upomínkové předměty. Nehodí se však pro příliš křehké drobnosti, které neochrání ani vzduch uvnitř bublinek. symbol odeslání zásilky

Spoléhejte na samolepicí proužky – plastové obálky https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky/plastove-obalky-balene-po-10ks-60-70-90my/plastova-obalka-60my-450x550mm-10 není nutné lepit izolepou, k jejich bezpečnému uzavření slouží lepicí páska. Pamatujte však, že po jejím zalepení od sebe obě části spoje nepůjdou oddělit, a fólii tak nenávratně poškodíte.
Odolnost proti prachu, vodě a vlhkosti – v tomto směru předčí jakékoli obaly z tenkého papíru či kartonu. Do zalepeného obsahu nepronikne žádná tekutina, ani prach, ani atmosférická vlhkost z dešťových srážek v průběhu přepravy.
Nízká cena – velmi nízká pořizovací cena umožňuje tímto způsobem řešit i pravidelné zásilky výrobků širokého sortimentu pro e-shopy, podnikající či soukromé osoby, organizace a sdružení.

© 2022 Eosbn All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.