Online magazín

Mobilní domy celoroční – vlastní střecha nad hlavou za dostupnou cenu

Oproti klasickému domu mají mobilní dřevostavby celoroční zásadní výhodu v tom, že je lze postavit i tam, kde by nebylo reálné získat povolení klasické stavby od úřadu. Ušetříte si tak mnoho papírování a zařizování. Zní to velmi lákavě, že?

obytný přívěs
 
Mezi další přednosti hovořící, proč jsou mobilní dřevostavby celoroční výhodným řešením, je mobilita. Pořizovací cena je oproti klasickým i menším domům výrazně nižší. Tento druh bydlení vyniká dlouhou životností a je takřka bez potřeby údržby. Pořizujete si v tomto případě bydlení, které je již i s vybavením. Víte, do čeho tedy jdete. K mobilnímu domu je možno přidat i pergolu pro venkovní posezení.
 
Mobilheimy jsou vybaveny topením či krbem. Pro pobyt po celý rok je tento typ řešen zateplením. Ideální řešení bydlení pro mladé osoby, které potřebují bydlet rychle a dostupně. Zároveň se nechtějí či nemohou zadlužit prostřednictvím hypotéky.
 
Stejně tak většina mladých jedinců se posléze může stěhovat za prací apod. V tomto směru se jedná o výhodné řešení. Další skupinou jsou senioři, kteří nemají šanci získat hypotéku a jedná se o adekvátní řešení vlastního bydlení se zahrádkou.
 
Varianty v nabídce
 
Mladé rodiny mají možnost volby mobilního bydlení. Podstata spočívá ve velikosti mobilheimu. Je třeba promyslet, jak velký rodina potřebuje. K dispozici jsou mobilní domy od alternativy 1+1 až po 4+1. Větší domy jsou vhodným řešením pro rodiny s dětmi. I u větších mobilních domů se stále jedná o pořizovací cenu nižší, než je za malý byt či obyvatelný domek.

nový domov
 
K dispozici jsou mobilheimy se standardní výbavou, tj. obývací pokoj se sedací soupravou, kuchyň s jídelním koutem a s nezbytnými spotřebiči, ložnice s postelí a úložným prostorem. Samozřejmostí je sociální zařízení, kde lze volit mezi sprchovým koutem či vanou.
 
Ke koupi mobilního domu není zapotřebí realitní kancelář. Stačí jen mít pozemek pro umístění mobilheimu.

Mobilní domy celoroční – vlastní střecha nad hlavou za dostupnou cenu
3.3 (66.67%)3

© 2019 Eosbn.cz All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.